![](https://gobhma.gr/wp-content/uploads/2022/10/mixanikoi-1.jpg.pagespeed.ce.MxRR6Qd7Mi.jpg)
Ο Δήμος Πύργου ανακοίνωσε την πρόσληψη 19 ατόμων. Το νέο προσωπικό θα υπογράψει σύμβαση εργασίας έως τις 5 Ιανουαρίου 2023, η οποία δεν παρατείνεται ούτε ανανεώνεται. Από την κατανομή των θέσεων προκύπτει ότι θα προσληφθούν άτομα Πανεπιστημιακής, Δευτεροβάθμιας και Υποχρεωτικής Εκπαίδευσης. Η υποβολή αιτήσεων και δικαιολογητικών θα πραγματοποιείται έως την Δευτέρα 24 Οκτωβρίου.
Περισσότερες πληροφορίες ΕΔΩ.